ID: 2625
Fietsstoeltje Polisport voorop. (Nieuw van veiling)
€25,00
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Polisport Bilby Junior fietszitje voor.
VAN € 39,95 VOOR € 25,00
u mag bieden!!
De kinderzitjes van polisport zijn geschikt voor kinderen van 9 t/m 15 kg, dit houd in dat je kind in dit fietsstoeltje kan vanaf ongeveer 9 maanden tot en met + / - 3 jaar. Kinderen moeten goed zelfstandig rechtop zitten voordat ze meegenomen kunnen worden voorop de fiets. Polisport komt uit Duitsland en voldoet aan de zeer strenge Duitse keurmerken en het Europese EN 14344 keurmerk. Je kind zit vast in dit voorzitje met een 3 punts gordel en bandjes over de voetjes.
Het kinderzitje (voor) is gemaakt van een hoogwaardig kunststof. Ergonomisch gevormd om gebruik met helm mogelijk te maken. De Bilby is EN-goedgekeurd en is bestand tegen UV-straling. De Polisport Bilby is voorzien van een verstelbare voetrust in 5 hoogtes zodat hij meegroeit met uw kleine zijn beentjes. De Kuip is gemaakt van hard kunststof en bevat een donker grijze inlay.
Specificaties:
Kleur: zwart./grijs
Draaggewicht: 9 t/m 15 kg
Materiaal: hoogwaardig kunststof
Voorzien van Duits en Europees keurmerk.
Gordel: 3 punts gordel
Verstelbare voetsteunen
VAN € 39,95 VOOR € 25,00
u mag bieden!!
Specificaties:
Kleur: zwart./grijs
Draaggewicht: 9 t/m 15 kg
Gordel: 3 punts gordel
Verstelbare voetsteunen